0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :

آشنایی با پارچه فلامنت

.  فلامنت یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین پارچه‌ها است و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای این پارچه می‌توان به مواردی از قبیل تولید البسه،لباس‌های بچه گانه، لباس‌های ورزشی، تولید لباس زیر زنانه و مردانه، مایو شنا، لباس راحتی زنانه و مردانه و غیره اشاره کرد. این پارچه در رنگ‌های بسیار متنوعی تولید می‌شود. کیفیت طرح‌های چاپ شده روی این پارچه‌ها بسیار بالا بوده و با شست و شو از بین نمی‌رود. با توجه به الیاف استفاده شده در تولید این پارچه هیچ گونه حساسیت پوستی ایجاد نمی‌کند بنابراین برای تولید بسیار مناسب می­باشد. بافت این پارچه بسیار متراکم بوده و از انسجام بالایی برخوردار است. بافت لطیفی دارد و در تماس با پوست زبر به نظر نمی‌رسد. از جمله خصوصیات مهم پارچه فلامنت مرغوب و درجه یک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

بسیار نرم و لطیف
رنگ نمی‌دهد
عدم آبرفت به هنگام شست و شو
مقاومت بالایی در مقابل سایش
زانو نمی‌اندازد
تغییر رنگ و عرض در طول پارچه وجود ندارد
پوسیده و لول نمی‌شود     تولیدکنندگان و کارخانجات زیادی در ایران وجود دارند که پارچه های فلامنت را مخصوص تولید لباس های ورزشی تولید کرده و وارد بازار می نمایند. این کارخانه ها با استفاده از نخ های مصنوعی مختلفی، این گونه از پارچه را در طرح ها، رنگ ها، کیفیت ها، ابعاد و عرض های متفاوتی می بافند و برای فروش روانه مراکز داد و ستد پارچه می نمایند. در جای جای کشورمان، کارخانه هایی را می شود پیدا نمود که بهترین نوع پارچه فلامنت مخصوص ورزش را می سازند. آن ها پارچه پلی استر و پارچه ویسکوز ملانژ را هم تولید می کنند. تولیدی پوشاک ورزشی در کرمان

اما یکی از پارچه های بسیار پر استفاده و مهمی که توسط کشور ما به وفور در مراحل تولید و توزیع قرار گرفته و تقاضاهای متعددی را به همراه داشته است، پارچه فلامنت می‌باشد. این پارچه اکنون توسط تعداد بالایی از کارخانجاتی که به عنوان کارخانه تولید پارچه که اغلب در اصفهان و یزد متمرکز گشته‌اند به خوبی روند تولید را طی کرده و در مراحل عرضه انبوه نیز قرار گرفته است. به علاوه باید عنوان داشت که پارچه مورد نظر که توسط کارخانجات مجهز به سیستم ها و تجهیزات به روز عرضه می‌گردد، انواع مختلفی را شامل گشته که عبارتند از:

پارچه فلامنت ورزشی
پارچه فلامنت لاکرا
پارچه فلامنت ورزشی:
فلامنت ساده
فلامنت سوزنی
فلامنت لوتو یا عدسی
پارچه فلامنت ورزشی از زیردست نرم و فوق العاده لطیف تشکیل یافته است.
این پارچه به هیچ وجه لول نشده و همین ویژگی یک مزیت بزرگ برای آن محسوب می‌شود.
ثبات رنگی بالا یکی دیگر از ویژگی های بسیار خوب پارچه فلامنت ورزشی است.
همچنین از این پارچه به جهت تولید انواع لباس های ورزشی مانند سوییشرت، شلوار، گرمکن و … استفاده های فراوانی به عمل می‌آید.

انصراف از نظر
دسته بندی نتایج
دسته بندی ها
کالای پوشاک
بازگشت به بالا